דוד חשמלי מבית Fulton

 

 

התייעלות היא חלק בלתי נפרד מכל ארגון וחברה במשק שמעוניין לחסוך בעלויות, רבים מהמפעלים בארץ אינם חושבים על התייעלות אנרגטית. כאן אנחנו בשקד אנרגיה נכנסים לתמונה, לנו יש ניסיון של עשרות שנים בתחום במתן הפתרון האידאלי עבור קהל לקוחותינו.

 

משנה לשנה אנו רואים עלייה במפעלים שעברו משימוש בטכנולוגיות המבוססות על חשמל כתחליף לטכנולוגיות המבוססות על דלק. ישנן שתי סיבות מרכזיות מדוע לעבור לדוד החשמלי של Fulton, הסיבה הראשונה היא כלכלית כמובן, חומרי הגלם הדרושים לייצור אנרגיה עולים הרבה מאוד כסף והם מהווים חלק ניכר מהעלויות השוטפות. תעריף החשמל לעומת זאת הוא משתנה בין שעות הפסגה, הגבע  והשפל לכן דוד קיטור חשמלי הוא אידאלי עבור כל מפעל בעל מתח גבוה שיכול להתאים את שעות פעולה הדוד לשעות השפל ו/או הגבע (בהתבסס על הערכות כלכליות) בצוותא עם הדוד הקיים שיגבה ויקנה מענה לצרכנים בשעות הפסגה. הסיבה השנייה היא איכות הסביבה, שריפת דלקים שונים גורמת לזיהום הסביבה בה אנו חיים.

 

תעו"ז למעשה זהו תעריף לפי עומס המערכות והזמן. צרכן התעוז הינו מתקן מתח נמוך מעל X200A3 מתח גבוה או מתח עליון. התעריף נקבע לפי 3 רמות תעריף המכונות:

 

פסגה: מחיר החשמל הגבוה ביותר

גבע: מחיר ביניים

שפל: מחיר נמוך מאוד

מחירי הקוט"ש בתעו"ז משתנים על פי מתח האספקה, עונות השנה והשעה ביום. מדי שנה מתפרסמות שלוש טבלאות תעו"ז האחת למתח נמוך, השנייה למת גבוה והשלישית למתח עליון.

 

 

 

 

מחירי הקוט"ש בתעו"ז משתנים על פי מתח האספקה, עונות השנה והשעה ביום. מדי שנה מתפרסמות שלוש טבלאות תעו"ז האחת למתח נמוך, השנייה למת גבוה והשלישית למתח עליון.

 

 

שקד אנרגיה היא נציגתה הבלעדית של חברת Fulton האמריקאית בעלת שם עולמי וניסיון של מעל ל-60 שנה במערכות חימום. החברה מייצרת קו מוצרים שלם של דוודים חשמליים מ- 12kW ועד 1000kW.

 

העיצוב האנכי של הדוודים החשמליים של Fulton הופך אותם ליעילים ביותר אודות לכך שכל האלמנטים החימום שקועים לחלוטין במים ,כלי לחץ (pressure vessel) מופרד לחלוטין ולא פחות חשוב הפסדי הקרינה הם מינימליים. בעזרת יחס חום-קיטור המחושב בקפידה, הלחצים הדרושים להפעלה מושגים במהירות עם יעילות מרבית. לדוודים חשמליים אין צריכת דלק לכן, דוודים חשמליים הם ידידותיים לסביבה. שום NOx (תחמוצות חנקן) לא נפלטת לאטמוספירה.

 

חברת Fulton משתמשת באלמנטים העשויים מפלב"מ (נירוסטה).

הנירוסטה אינה מומסת ונשחקת באותה הקלות כמו אלמנטים עשויים מברזל, עובדה זו מבטיחה אורך חיי פעולה ארוך יותר. הטכנולוגיה האלקטרונית המיוחדת של Fulton מבטיחה נצילות אנרגטית של 99.5% וזאת לעומת יעילותם של מערכות המבוססות על דלקים שהנצילות שלהם עומדת על כ-88% ויורדת לאורך השנים עקב בלאי.

 

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר איתנו ויחדיו נמצא את פתרון החימום האידאלי והחסכוני עבורכם, בין אם מדובר על החלפת המערכת מדלקים לחשמל או מערכת חשמלית שתשתלב באופן רציף עם מערכות דלקים קיימות, שקד אנרגיה תבנה עבורך את הפתרון האופטימלי.